Prezes Elektrix Wilamowski

Prezes Elektrix - Andrzej Wilamowski

Prezes Elektrix

Andrzej Wilamowski - Prezes Zarządu Elektrix

Andrzej Wilamowski prowadzi spółkę Elektrix od 2001 roku. Przez ostatnie 14 lat pełni funkcję Prezesa spółki energetycznej Elektrix.

W wywiadzie udzielonym portalowi pulsenergii.pl Andrzej Wilamowski Prezes Elektrix opowiedział o początkach firmy energetycznej Elektrix. Przytoczymy w tym miejscu fragment z wywiadu:
"Działamy w branży energetycznej, od 2001 roku sprzedajemy energię elektryczną, od 2013 roku również gaz ziemny. Naszymi odbiorcami są głównie przedsiębiorstwa – poczynając od wielkich koncernów, z którymi współpracujemy od wielu lat, po średnie i małe firmy.. Mamy świadomość, że nie jest łatwo w dzisiejszych czasach pozyskać zaufanie przedsiębiorców. Nie pomagają często zbyt agresywne działania akwizytorskie prowadzone przez konkurencyjne firmy. My jesteśmy nastawieni na konkretne działania – konkurencyjna oferta cenowa, transparentna, przejrzysta umowa. Naszym główną przewagą jest wysoka jakość obsługi oraz indywidualne podejście do każdego klienta."

W dalszej części wywiadu Andrzej Wilamowski określa samą firmę Elektrix oraz informuję nas o tym kim są klienci firmy
"Elektrix jest firmą rodzinną, która rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku sprzedając przede wszystkim energię elektryczną. Początkowo nastawieni byliśmy na dużych odbiorców przemysłowych. Obecnie w portfelu naszych klientów znajdują się przede wszystkim firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Od 2014 roku intensywnie rozwijamy również rynek gazu ziemnego."

Firma Energetyczna Elektrix pod przywództwem charyzmatycznego oraz twardego biznesmana Andrzeja Wilamowskiego w ciągu 14 lat osiągneła wszystko co mogła sobie postanowić firma wkraczająca na rynek energetyczny. Cele firmy z roku na roku rozszerzają się globalnie, inwestując w rynki zagraniczne firma Elektrix rozszerza diametralnie obszar potencjalnych klientów.

⇐ ELEKTRIX wróc do strony głównej